ANIMACJE W HOTELU I RESTAURACJI

ANIMACJE DLA DZIECI

Animacje w hotelu dla dzieci to jedna z najciekawszych rozrywek dla najmłodszych. Warto zadbać więc o to, aby czuli się oni równie komfortowo, jak dorośli goście. Animacje hotelowe to mix zabaw, tańców i rozrywek w pełni poświęconych oraz dostosowanych do potrzeb dzieci w każdym wieku. Wykwalifikowana kadra oraz wspaniałe rekwizyty i głowy pełne pomysłów – to zdanie, które w pełni opisuje animacje przygotowywane przez animatorów naszej firmy.

Co sezon szykujemy nową ofertę! Zapytaj o najnowszą!

animacje w hotelu, animacje dla dzieci w hotelu, warsztaty dla dzieci, opieka nad dziećmi, animatorzy, świąteczne animacje, sylwester dla dzieci, atrakcje dla dzieci
slide-1
1192-7

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Oferujemy profesjonalną opiekę dla dzieci w każdym wieku. Jeśli zaistnieje potrzeba zaopiekowania się maluszkiem – nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby w zapewnić mu komfortowe warunki oraz moc atrakcji i zabaw, na czas nieobecności rodziców. Powierzając opiekę w nasze ręce można mieć pewność, że będzie to najlepszy możliwy wybór.

Dbając o bezpieczeństwo i wysoki poziom usług, nasi pracownicy przeszli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy!

opieka nad dziećmi podczas imprez, spotkań rodzinnych, opieka indywidualna nad dziećmi

TAŃCE MINI DISCO

Taneczne szaleństwo w rytm melodycznych i wesołych piosenek dziecięcych – tak w skrócie można opisać animacje znane pod nazwą mini disco. Nauczymy maluchy podstawowych kroków tanecznych, pobudzimy w nich wyczucie rytmu, a także zarazimy miłością do muzyki. Niezwykle kreatywni animatorzy poprowadzą pełne pasji, fascynujące zajęcia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich małych uczestników.

zabawy taneczne dla dzieci, dyskoteka dla dzieci, bal dla dzieci, mini disco, nauka tańca
DSCN4421
DSCN4165a

ANIMACJE I ZABAWY NA BASENIE

Wodne szaleństwo to jedna z ulubionych atrakcji każdego malucha. Dzieci są bowiem bardzo odważne i wprost uwielbiają spędzać czas w wodzie. Zorganizowanie animacji wodnych jest więc nie lada wyczynem – trzeba zaciekawić dzieci i przygotować dla nich jedyne w swoim rodzaju atrakcje i zabawy przy wykorzystaniu ich zamiłowania do wodnego szaleństwa. Nasi animatorzy poprowadzą więc animacje pełne ciekawych i wyjątkowych zabaw dla dzieci w każdym wieku.

Animacje mogą przybrać formę zajęć tanecznych, drużynowych, sportowych, rekreacyjnych. W zajęciach na basenie mogą brać również udział rodzice.

aqua mini disco, zabawy w wodzie, zabawy na basenie, mini disco

Leave a comment