IMPREZY DLA DZIECI W PRZEDSZKOLU i SZKOLE

ANIMACJE I ATRAKCJE

Naszym priorytetem jest zapewnienie radości i zadowolenia maluchom biorącym udział w naszych animacjach. Z chęcią poprowadzimy więc zabawy dla wszystkich przedszkolaków i uczniów. Magiczne pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek, warsztaty balonowe – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie nasi animatorzy przygotowują dla najmłodszych odbiorców.

Program jest dostosowywany do grup wiekowych oraz zainteresowań dzieci tak, aby spotkanie z nami było dla nich nie tylko bardzo ciekawe, ale także inspirowało do poszerzania swoich pasji i rozwijało wyobraźnię.

Bardzo ciekawą propozycją są autorskie animacje tematyczne, które pozwalają się dzieciom przenieść w świat ich ulubionych bajek czy filmów. Odpowiednie stroje animatorów, rekwizyty i scenariusz zabaw zapewniają niesamowite wrażenia.

Posiadamy profesjonalne stroje, własne nagłośnienie, a animatorzy posiadają ukończony kurs pierwszej pomocy.

dzień dziecka w przedszkolu, mikołajki, bale mikołajkowe, animacje, atrakcje dla dzieci, festyny w przedszkolu
DSCN4428

ORGANIZACJA IMPREZY DLA DZIECI

Jeśli impreza – to tylko z naszymi animatorami! Zapewnimy wspaniałą zabawę, mnóstwo atrakcji oraz ciekawych zabaw i konkursów. Zaciekawimy dzieci, nauczymy je kreatywności i pobudzimy do działania. Dzięki nam każda impreza będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Organizujemy i prowadzimy imprezy dla najmłodszych, zapewniamy atrakcje, spełniamy dziecięce marzenia!

…mikołajki, festyny, dzień dziecka, bale karnawałowe, andrzejkowe…

Dysponujemy własnym sprzętem nagłośnieniowym.

WIZYTA MIKOŁAJA, BAL MIKOŁAJKOWY

Mikołajki – jedna z corocznych imprez, na które dzieci czekają z utęsknieniem przez cały rok. Czym byłaby więc taka impreza bez prawdziwego Mikołaja? Nasi animatorzy w profesjonalnym stroju pomogą w przeprowadzeniu Mikołajkowej imprezy, a także wręczą wszystkie prezenty i spędzą czas z wyczekującymi Mikołaja maluchami. Udana zabawa i radość na twarzach dzieci po spotkaniu ze Świętym Mikołajem – gwarantowana.

Bal mikołajkowy z udziałem naszych animatorów zapewni wspomnieni na długi czas!

mikołaj, bal mikołajkowy, bal karnawałowy, elfy, zabawy mikołajkowe
DSCN1357A